Мамай відмовився призначати позачергову сесію міськради через скандальну забудову в центрі міста

Мер Полтави Олександр Мамай відмовився обговорювати з громадськими активістами скандальну прибудову до історичної будівлі ансамблю Круглої площі в центрі міста та призначати позачергову сесію міськради з цього питання. Про це повідомляє Укрінформ.

19 квітня у Полтаві відбулось засідання міськвиконкому, яке ледь не переросло у бійку. Мамай спробував залишити приміщення під час обговорення проблеми скандальної прибудови, однак прохід йому заблокували активісти, які вимагали скликання позачергової сесії міськради.

«Ніякої позачергової сесії не буде, чекайте її не раніше 26 червня», – заявив міський голова.

Почалася штовханина, під час якої активісти намагалися утримати Мамая. Проте меру вдалося пройти до виходу із зали та зачинитися в робочому кабінеті.

Як відомо, 5 квітня у Полтаві  відбулася сутичка між громадськими активістами та озброєними охоронцями так званої «арки» на вулиці Соборності, 27, яку депутати міськради дозволили забудовувати попри численні протести. До слова, забудовників пов’язують із депутаткою обласної ради від «БПП» Іриною Степаненко.

Довідка: Кругла площа –  історичний майдан у Полтаві, композиційний центр і символ міста. Пам’ятка містобудування і архітектури національного значення. Основа класичного архітектурного ансамблю площі закладена в 1805–1841 роках.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ