Павло Музика зник у невідомому напрямку після вручення йому підозри

Мера Енергодара Павла Музику, якого підозрюють у перевищені службових повноважень та незаконному звільненні одного з керівників комунальних підприємств, оголосили у розшук. Він зник одразу після вручення йому повідомлення про підозру. Про це повідомляє прес-центр прокуратури Запорізької області.

«21.07.2017 міського голову Енергодара оголошено у розшук, 24.07.2017 Енергодарською місцевою прокуратурою до суду направлено клопотання про зміну запобіжного заходу з особистого зобов’язання на тримання під вартою», – зазначається в повідомленні.

За даними прокуратури, Павло Музика був викликаний 13 липня до Енергодарської місцевої прокуратури для проведення слідчих дій, але він не з’явився та не повідомив про причини неявки.

Згодом, під час допиту сусідів підозрюваного було встановлено, що він за адресою постійного проживання тривалий час не з’являвся. Під час допиту працівників комітету Енергодарської міської ради встановлено, що міський голова перебуває у відпустці, точне місце перебування його не відоме.

8 червня працівники місцевої прокуратури вручили повідомлення про підозру Енергодарському міському голові у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172, ч. 1 ст. 364 КК України (незаконне звільнення одного з керівників комунальних підприємств, поєднане з зловживанням службовим становищем).

Вручення повідомлення про підозру відбувалося безпосередньо під час проведення сесії міської ради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ