Володимир Сабадаш планує оскаржувати рішення суду

Міського голову Василькова Київської області Володимира Сабадаша суд відсторонив від посади через підкуп виборців. Про це йдеться у повідомленні на сайті Нацполіції.

Відповідне рішення суд ухвалив 26 червня.

За словами заступника начальника Головного слідчого управління Нацполіції Максима Цуцкірідзе, у квітні правоохоронці порушили кримінальне провадження за фактом підкупу виборців в інтересах одного з кандидатів у президенти під виглядом міської бюджетної програми «Турбота», у рамках якої людям роздавали по тисячі гривень.

«Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про відсторонення міського голови Василькова Володимира Сабадаша із займаної посади. Сподіваємося, це стане хорошою превенцією від порушення закону для всіх інших осіб на цих виборах», – сказав Цуцкірідзе.

Суд обрав підозрюваному  запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Зокрема, Сабадаш не повинен залишати межі міста, а також мусить повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну місця проживання та утримуватися від спілкування зі свідками.

Сабадашу повідомили про підозру за трьома статтями ч. 3 ст. 27 (організація або керування злочином) ч. 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 357 (незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом).

Володимир Сабадаш планує оскаржувати рішення суду.