У компанії новий сервіс назвали «автоматичним човником»

Представники автомобільного концерну Daimler, у який входить компанія Mercedes-Benz, оголосили про запуск сервісу перевезень з безпілотними автомобілями відомого бренду – передає Максимум.

У компанії новий сервіс назвали «автоматичним човником». Жодних подробиць, зокрема місця випробувань або кількості автомобілів, концерн поки не розголосив.

Однак уже відомо, що запуск відбудеться на території штату Каліфорнія (США). Серед перших моделей будуть седани S-класу і хетчбеки B-класу. Надалі компанія планує впровадити концепт F 015 Luxury in Motion, який вона продемонструвала 2015 року.

Під час випробувань систему страхуватиме водій. При цьому для клієнтів послуга залишиться безкоштовною на першому етапі.

Очільник відділу автономного управління Уве Келлер переконаний: не всі компанії здатні витримати такий виклик самотужки. Тому Mercedes-Benz об’єдналася з Bosch і Nvidia. Перша компанія розробить сенсори, завдяки яким машина буде розпізнавати довкілля, і програмне забезпечення для них. Зараз у Bosch є стереокамери, але вони генерують інформацію обсягом у 100 гігабайт кожен кілометр. Щоб обробляти таку кількість інформації, необхідно шість найпотужніших комп’ютерів. Для вирішення цієї проблеми інженери звернулися за допомогою до Nvidia.

Читайте: Фари Mercedes зможуть малювати символи на дорозі