Дмитро Разумков може стати спікером Верховної Ради 9-го скликання

Родина голови партії «Слуга народу» донедавна був співвласником мережі ломбардів «Про100Кредит» та компанії, яка надає політичні консультації. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань.

Дмитро Разумков у 2015 році придбав компанію «Інтерінвест ХХІ століття», яка є співзасновником ТОВ «Повне товариство Ломбард Про100Кредит ТОВ Інтерінвест XXI століття і компанія», що володіє сімома ломбардами мережі «Про100Кредит».  За даними аудиту за 2018 рік та держреєстру, діючими були чотири відділення компанії у Києві.

Другим засновником  ПТ «Ломбард Про100Кредит» є компанія «Бізнесінвестгруп», яка належить дружині Дмитра Разумкова Юлії Чайці, дочці покійного мера міста Миколаїв Володимира Чайки.

Дмитро Разумков з 2015 року був співзасновником компанії та директором «Українська політконсалтингова група», частку в якій після обрання народним депутатом також переписав на дружину.

Директором  ТОВ «Українська політконсалтингова група» замість Разумкова став бухгалтер ПТ «Ломбард Про100Кредит» Дмитро Тележинський, який такі ж послуги надавав і ТОВ «Ломбард «Сундук».

На Тележинського переоформлені частки в ТОВ «Українська політконсалтингова група», що належали Неллі Яковлевій та Василю Мокану, які також стали народними депутатами за списком «Слуги народу».