А.Меркель
Анґела Меркель

Канцлера Німеччини Анґелу Меркель освистали під час її візиту в табір для біженців, де сталися заворушення, повідомляє Der Spiegel.

Біженці кричали: «Зрадниця, зрадниця». Водії, котрі їхали повз, гучно сигналили. Раніше Меркель виступила за створення центрів реєстрації біженців в Італії та Греції.

У свою чергу, глава МВС Німеччини Томас де Мезьєр стурбований зростанням ненависті стосовно мігрантів. Кількість запитів на отримання статусу біженця в Німеччині за сім місяців цього року склала майже 219 тисяч. Це на 125% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Тим часом прикордонна поліція Угорщини повідомила, що у вівторок, 25 серпня, була зареєстрована рекордна кількість мігрантів, котрі в’їхали в країну, – 2,5 тисячі осіб. За словами поліцейських, загалом 34 тисячі осіб, переважно з Сирії, перетнули кордон Угорщини цього місяця.

Очікується, що найближчим часом влада оголосить про створення нового поліцейського підрозділу, за допомогою якого вони сподіваються стримувати наплив мігрантів. До того ж Угорщина має намір завершити встановлення огорожі з колючого дроту на кордоні з Сербією до кінця місяця. Зараз мігранти перетинають кордон там, де огорожу ще не встановлено.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ