Меркель рознесла ідею на певний час забути про анексію Криму

Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що вона не згодна з висловом очільника Вільної демократичної партії Німеччини Крістіана Лінднера про необхідність змиритися з втратою Криму, повідомляє Німецька хвиля.

В інтерв’ю німецькому виданню Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung Меркель навела приклад із ситуацію з розділеною Німеччиною, яка підтверджує, що не слід миритися з історичною несправедливістю.

«Якщо я, наприклад, чую, що російську анексію Криму треба просто визнати, то думаю: що сталося б, якби з нами в НДР обійшлися за принципом: «Німеччина залишиться розділеною, цього вже не зміниш», – підкреслила канцлер ФРН.

Раніше Крістіан Лінднер висловив думку, що «поки Крим слід розглядати як тимчасове рішення на невизначений термін». За його словами, конфлікт навколо анексованого Росією півострова слід відмежувати, щоб досягти прогресу на інших напрямах. Водночас він вказав на необхідність коригування курсу Берліна відносно РФ. «Безпека і благополуччя в Європі залежать, в тому числі, і від відносин з Москвою», – заявив політик.

Читайте: Піар а-ля Меркель: Порошенка помітили у київському супермаркеті за покупками

БЕЗ КОМЕНТАРІВ