«Мерзенна вісімка»
Кадр зі стрічки «Мерзенна вісімка»

Режисер Квентін Тарантіно вирішив створити театральну постановку за власним фільмом «Мерзенна вісімка». Він наголосив, що самостійно керуватиме цим театральним проектом, повідомляє Еспресо.TV.

Митець розповів, що вже повністю продумав цю виставу. Але взятися за втілення задуманого наразі не дає сезон нагород, що триває і забирає багато сил. Також режисер додав, що продюсер Харві Вайнштейн пропонував поставити цей сценарій, як виставу, а вже потім як фільм.

За словами фільммейкера, формат кінематографу дозволяє ввести у сюжет загадкове виникнення низки персонажів. А в театрі таку магію передати буде неможливо.

Нагадаємо, на українські екрани «Мерзенна вісімка» виходить 14 січня. Події вестерну відбуваються через кілька років після закінчення громадянської війни в США. Легендарний мисливець за головами Джон Рут бере в полон небезпечну злочинницю, засуджену до смертної кари, і супроводжує її в напівпокинуте містечко, щоб отримати винагороду.

Заметіль змушує всіх, хто трапився їм на шляху, шукати собі притулок. Так під одним дахом збираються восьмеро людей з доволі сумнівною репутацією, і кожного з них варто було б побоюватися.

Читайте: Тарантіно кидає кіно заради театру

БЕЗ КОМЕНТАРІВ