11 серпня під час обстрілу на Свілтлодарській дузі загинув військовослужбовець Національної гвардії України Роман Романенко

Терористи ОРДО оприлюднили у Мережі понівечене тіло українського молодшого лейтенанта Національної гвардії Романа Романенка. Про це повідомив у Facebook перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

«Мерзотники із псевдореспублік, насміхаючись над нами, викинули в соціальні мережі фото вбитого нашого хлопця, молодшого лейтенанта Національної гвардії України, у свої 25 років загинув, захищаючи Україну», – написав він.

Аброськін також звернув увагу на те, що фото розмістили в оригіналі, де «весь жах можна детально розглянути».

«Жодного співчуття до батьків хлопця, повна відсутність людяності і співчуття до загиблої людини. Фото вже сам заретушував. На жаль, гинуть наші найкращі громадяни, для яких на першому місці наша країна Україна. Слава Героям!», – додав Аброськін.

Нагадаємо, 11 серпня під час обстрілу на Свілтлодарській дузі загинув військовослужбовець Національної гвардії України Роман Романенко. Бойовики не дали українським військовим забрати його тіло і поховати.

Командування Операції об'єднаних сил висловлює глибоке співчуття близьким та родичам з приводу загибелі у бою з…

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Samstag, 10. August 2019