Glock
Спецслужби перекрили канал постачання збройових комплектів із Європи в Україну

Служба безпеки припинила діяльність каналу незаконного ввезення в Україну комплектів до пістолетів Glock, інформує прес-служба СБУ.

«Організатор каналу – 33-річний мешканець Західної України. Він замовляв запчастини в одній з європейських країн, особисто складав їх та продавав через спеціалізовані форуми в Інтернеті. Стволи, затвори, магазини, зворотні пружини, рамки пересилалися через міжнародні служби поштової доставки», – йдеться у повідомленні.

За висновками фахівців державних науково-дослідних установ, такі комплекти належать до списку товарів військового призначення. Для здійснення міжнародної передачі (імпорту або експорту) цих товарів необхідно отримати дозвіл Державної служби експортного контролю України.

«Cпівробітники СБУ припинили протиправну діяльність організатора каналу «на гарячому» під час спроби продажу двох зібраних пістолетів Glock-17. Під час обшуків правоохоронці також вилучили комплекти до пістолетів та понад 300 набоїв різного калібру», – повідомляють силовики.

Слідчим відділом Управління СБУ в Харківській області порушено кримінальні провадження за ст.333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю), а також ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ