Під час святкування були нагороджені кращі військовослужбовці, бійці добробатів, громадські діячі

30 липня 2017 року виповнилося три роки з часу визволення міста Авдіївка на Донбасі від російсько-терористичних незаконних збройних формувань. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

З цієї нагоди на бульварі Шевченка відбувся урочистий мітинг. У ньому взяли участь голова військово-цивільної адміністрації Павло Малихін, військовослужбовці механізованої бригади, що захищає місто, представники громадських організацій та кількасот мешканців.

Чимало містян вийшли у центр міста у вишиваних сорочках із національними прапорцями. Під час святкування були нагороджені кращі військовослужбовці, бійці добробатів, громадські діячі.

«Однак, веселим свято назвати важко, адже у південному передмісті Авдіївки – «промзоні», й досі гаряче: щоденні обстріли позицій українських захисників та мирних мешканців. Лише упродовж минулої ночі, напередодні 3-ї річниці звільнення міста, бойовики тричі «привітали» наших військових із зенітних установок та 82-міліметрових мінометів. Ну, і наші хлопці, звичайно, «подякували», – наголошують у штабі АТО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ