Особливе невдоволення у кримців викликають найрізноманітніші заборонні закони

Ставлення жителів анексованого Криму до Росії сильно змінилося – на зміну ейфорії прийшла апатія. Принаймні такі висновки зробив російський журналіст Євгєній Левкович, ґрунтуючись на власних спостереженнях.

«Тільки вчора виїхав із Сімферополя – щойно замироточив бюст Ніколая II. Збіг? Не думаю. Я б теж на його місці заридав, дивлячись на ці руїни», – пише він.

Левкович зазначив, що в Криму мало що змінилося з моменту, коли він був там 15 років тому. На дорогах, за його словами, «ями, як після бомбардування», а навколо  – сміття. Проте на вулиці з’явилися плакати «Єдиної Росії», і всюди ходять поліцейські в російській формі.

Особливе невдоволення у мешканців півострова викликають найрізноманітніші заборонні закони і норми, які увійшли в їхнє життя разом із «ввічливими» людьми. Люди починають підозрювати, що їх жорстко обдурили, пише він.

«Якщо не вважати позбавлених розуму бабусь, які почули десь, що Путін знесе в місті усі п’ятиповерхівки, що розвалюються, і дасть їм нове офігенне житло, то ставлення до російської присутності змінилося кардинально», – написав журналіст на своїй сторінці у Facebook.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ