Під Новоазовськом в Донецькій області виявлені сліди армії РФ, повідомляє видання 0629.com.ua зі посиланням на дані жителів Маріуполя.

Місцеві мешканці розповіли, що під час поїздки до родичів у населений пункт, розташований під Новоазовськом, був виявлений пакет з армійським сухпайком, маркований «Армія Росії». Набір продуктів харчування, виготовлений московською компанією «Воєнторг», не призначений для продажу. До солдатського пайку входять різні консерви, галети, шоколад, варення, яблучне пюре, інші продукти, а також пристрій для розігріву їжі та інструкція з використання «індивідуального раціону харчування».

До слова, українські військовослужбовці постійно знаходять нові докази російської військової присутності на території України. Зокрема, 21 травня журналістам та громадськості був представлений російський безпілотник марки «Форпост», який виготовляється на Уральському заводі цивільної авіації в Єкатеринбурзі за ліцензією Ізраїлю.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Президент України Петро Порошенко заявляв, що на території України воюють 11 тисяч російських військових.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ