Для подорожей до Європи жителям Донбасу та Криму треба мати біометричні паспорти

Громадяни України, які постійно проживають на території тимчасово окупованих АР Крим та самопроголошених Донецької та Луганської народних республік, матимуть право здійснювати подорожі до Європи без віз – так само, як і решта українців, у разі позитивного рішення Євросоюзу.  Про це йдеться у повідомленні на сторінці департаменту Консульської служби Міністерства закордонних справ України у Facebook.

Для цього жителям Донбасу та Криму треба мати біометричні паспорти.

«Так, громадяни України, які постійно проживають на територіях тимчасово окупованих АР Крим та ОРДЛО, як і решта громадян України, матимуть право користуватися перевагами безвізового режиму з ЄС на загальних умовах, оформивши біометричний паспорт України та дотримуючись інших відповідних вимог для безвізових подорожей», – йдеться у повідомленні.

У департаменті консульської служби МЗС переконані в тому, що запровадження ЄС безвізового режиму для України свідчитиме про високу довіру держав-членів та інституцій ЄС до рівня безпеки документів, управління кордоном, запобігання нелегальній міграції, боротьбі з організованою злочинністю та забезпечення прав і свобод людини в Україні.

#безвізВідповіді на найбільш поширені питання щодо запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян У…

Geplaatst door Департамент консульської служби МЗС України op vrijdag 14 april 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ