Нині Paint був позначений компанією як програма, що є «застарілою або видаленою з переліку оновлень Windows 10»

У наступному оновленні Microsoft Windows 10 з’явиться безліч нових функцій, але одна з перших базових програм – графічний редактор Paint – може зникнути. Про це повідомляє The Guardian.

З квітневим релізом Windows 10 Creators Update Microsoft представила новий Paint 3D, який встановлюється разом з традиційною Paint і містить інструменти для створення 3D-зображень, а також деякий базовий функціонал для редагування в 2D. Але це не оновлення оригінальної Paint і не позиціонується як таке.

Тепер Microsoft оголосила, що разом з Outlook Express, Reader і Reading list, Paint потрапила до низки програм, які «видалені або застаріли в оновленні Windows 10 Fall Creators Update». Потрапляння в список застарілих/небажаних програм означає, що видалення Paint – лише питання часу.

Редактор Paint випустили з першою версією Windows 1.0 в 1985 році. Він був одним з перших графічних редакторів і став частиною базової комплектації Windows. Остання версія Paint для Windows 7 і більш пізніх версій була значно поліпшена, але, як і раніше, вважається слабкою в порівнянні з іншими безкоштовними альтернативами.

Офіційного анонсу Microsoft  про видалення Paint з операційної системи Windows поки не було.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ