Власники смартфонів  не завжди відчувають вібрацію при вхідному виклику
Власники смартфонів не завжди відчувають вібрацію при вхідному виклику

Microsoft працює над одягом, який б’є струмом заради сповіщень зі смартфона. Передбачається, що розробку вмонтовуватимуть в одяг і використовуватимуть для сповіщення про надходження на смартфон нових SMS або електронних листів за допомогою електричних розрядів. У короткому описі винаходу вказуються такі можливі варіанти застосування: інформування користувача про заплановану зустріч, майбутню подію, невиконані завдання, пише Телеграф.

Основна ідея, яка простежується в цьому патенті – спроба усунути необхідність постійно дивитися на екран смартфона при очікуванні важливого дзвінка або повідомлення, оскільки в сучасному суспільстві це вважається проявом невихованості й неповаги до оточення. Разом із тим, володарі смартфонів не завжди відчувають вібрацію при вхідному виклику або повідомленні. Проте наявність патенту ще ні про що не говорить. Про те, коли ця розробка стане реальністю, поки що невідомо.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що відомий дизайнер Ральф Лорен створив «розумну сорочку» для чоловіків, яка захищає спортсменів від радіації, фіксує біометричні дані і допомагає вибрати оптимальний режим тренувань.

Читайте: Смартфон зі спеціальною програмою допоможе позбутися болю

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ