Влітку важливо взаємодіяти з сонцем, а не боротися – експерт

Останніми роками б’юті-індустрія активно пропагує сонцезахисні креми, якими треба регулярно і ретельно захищати свою шкіру від впливу сонячного світла. Людей переконують: сонячні промені це зло. Насправді ж усе не так категорично. Так вважає директорка з наукових комунікацій Institute Esthederm Аурелі Ґійо, передає vogue.ua.

Експерт наполягає, що сонце – не ворог для шкіри, ба більше, воно потрібне для повноцінного функціювання всіх процесів організму.

«Влітку важливо взаємодіяти з сонцем, а не боротися. Надмірний захист, коли людина намазує засоби з SPF-фільтрами одне за іншим, призводить до того, що шкіра втрачає здатність адаптуватися до зовнішніх умов», – пояснила фахівець.

Проте, за словами Ґійо, дотримуватись певних правил під час перебування на сонці все ж потрібно. Наприклад, регулярно наносити сонцезахисний крем, перебуваючи на пляжі, та поновлювати його, щойно людина вийшла з води.

Засмагати найкраще до 12-ї та після 16-ї години, оскільки це не лише захистить шкіру від сонячних опіків, але й подарує рівнішу і тривалішу засмагу. Ну і, звісно, сонце висушує шкіру, тому у літній період треба особливо дбати про зволоження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ