І досі існує низка популярних міфів про здорове харчування

Мода на правильне харчування охопила фактично увесь світ, однак і досі навколо цього способу життя існує безліч міфів. Лайфхакер розвіяв найбільш популярні міфи на цю тему.

Калорії від фастфуду достатньо просто спалити. Ми часто виправдовуємо свої вечері в фастфудах тим, що згодом спалять набрані калорії в спортзалі. Однак насправді усе не так просто, оскільки для хорошого тіла важлива не лише кількість калорій, але і якість продуктів.

Дослідження продемонстрували, що регулярне вживання напівфабрикатів можуть спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям. Це ж саме стосується і фастфуду.

Забагато білка не буває. Коли людина починає стежити за своїм раціоном, вона зазвичай жертвує вуглеводами і починає налягати на білки. Але не варто їсти занадто багато продуктів з високим вмістом білка.

Його надлишок в організмі може сприяти як втраті, так і набору ваги. Більше того, багато м’яса може зашкодити шлунку, оскільки це важка їжа. Найкраще завжди зберігати баланс.

Жир шкідливий. Саме це – одна з найпопулярніших помилок у здоровому харчуванні. Рослинні жири, яких багато в авокадо, горіхах і оливковій олії, в невеликих кількостях корисні для організму і можуть навіть сприяти схудненню, бо прискорюють метаболізм. А жир із картоплі фрі чи торта і справді шкідливий і не має жодної поживної цінності.

У фруктах багато цукру, тому вони шкідливі. Дослідники з Гарвардського університету довели, що фрукти сприяють зниженню ваги. Вони насичені поживними елементами і допомагають зберігати водний баланс.

Більше того, цукру в них міститься порівняно небагато, однак за умови, якщо їх вживати у помірних кількостях і не пізно ввечері.

Після тренувань їсти не можна. Прийом їжі одразу після тренування не зводить нанівець усі ваші зусилля. Навпаки, після фізичних навантажень організму для відновлення потрібні поживні речовини. Найкраще після тренування зробити маленький перекус фруктами чи білком, а після вже повноцінно обідати чи вечеряти.

Читайте: Топ-5 популярних продуктів, які підробляють найчастіше

БЕЗ КОМЕНТАРІВ