Міністерство юстиції спростовує інформацію, що розробило законопроект про легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар

Міністерство юстиції заперечує, що розробляло і подавало на розгляд проекти нормативних актів щодо легалізації цивільного партнерства для одностатевих пар. Про це повідомив генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владислав Власюк

На сайті Мін’юсту зазначається, що в офісі Омбудсмена 12 червня у відповідь на питання щодо легалізації одностатевих шлюбів Власюк відповів наступне: «У зв’язку з великою кількістю звернень, питання потребує подальшого вивчення та опрацювання і наразі не може бути виконано».

«Інформація, яка поширюється у ЗМІ щодо подання Міністерством юстиції законопроекту на розгляд Кабінету Міністрів України про легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, не відповідає дійсності», – йдеться у повідомленні.

Втім, на аудіо- та відеозаписі можна почути, як Власюк заявляє, що у плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини залишать запровадження в Україні цивільних партнерств.

«Ми лишаємо його у плані, воно там має бути. Незважаючи на те, що ми отримали дуже багато звернень, які просили виключити цей пункт, ми його лишаємо – це я точно кажу. До четвертого кварталу 2019 року Кабмін має розробити та поставити на розгляд проект нормативно-правового акту про легалізацію в Україні зареєстрованого цивільного партнерства для одностатевих пар», – сказав він під час круглого столу в офісі Омбудсмена.