кредит
Україна домовилася зі «Сбербанком РФ»щодо реструктуризації кредитів

Мінфін України домовився зі «Сбербанком Росії» щодо принципів реструктуризації кредитів «Укравтодору» і ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.Янгеля», що були гарантовані державою. Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

Сторони домовилися працювати разом, щоби завершити транзакцію якомога скоріше.

У Мінфіні зазначили, що відомство продовжує переговори щодо реструктуризації інших кредитів, гарантованих державою, що входять до периметру боргової операції України.

Крім того, Мініфін підтверджує свою готовність до добросовісного продовження переговорів щодо реструктуризації єврооблігацій України з погашенням у грудні 2015 року на загальну суму 3 млрд. дол.

Читайте: Financial Times: рішення МВФ щодо «боргу Януковича» – перемога Кремля

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 18 грудня уряд України запровадив мораторій на виплати за українськими євробондами, утримувачем яких була Росія.

Голова Кабміну Арсеній Яценюк заявляв тоді, що мораторій вводиться на виплату основного боргу в розмірі 3 млрд. доларів плюс 75 млн. доларів відсотків, які Україна повинна була перевести Росії 20 грудня.

Крім того, під мораторій потрапили не лише суверенний борг України Росії, але й виплати 507 млн. доларів, які українські підприємства «Укравтодор» і «Південне» винні російським банкам.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ