10 жовтня судом має бути ухвалена мирова угода між Києвом та НАК «Нафтогаз України» щодо передачі боргів «Київенерго» до «Київтеплоенерго»

Міністерство фінансів та Державна казначейська служба перерахували 729,56 мільйона гривень додаткової субвенції для погашення різниці в тарифах з метою відновлення у Києві безперебійного постачання теплової енергії. Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

Кошти були перераховані ще 3 жовтня.

Як зазначили в міністерстві, 10 жовтня має відбутися засідання Господарського суду м. Київ, під час якого має бути ухвалена мирова угода між Києвом та НАК «Нафтогаз України» щодо передачі боргів «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго».

«Після отримання ухвали, до 12 жовтня включно, будуть укладені договори між ПАТ «Київенерго» до КП «Київтеплоенерго» про передачу кредиторської заборгованості, а після цього – орієнтовно 16-17 жовтня – між КП «Київтеплоенерго» та НАК «Нафтогаз України» на постачання газу», – повідомляють у Міністерстві фінансів.

3 жовтня Міністерство фінансів України та Державна казначейська служба повністю перерахували 729,56 млн. гривень…

Gepostet von Міністерство фінансів України am Montag, 8. Oktober 2018

Нагадаємо, у травні НАК «Нафтогаз України» припинив поставки газу Києву через борги компанії «Київенерго» на 3,3 млрд грн.

11 вересня Київрада ухвалила рішення про прийняття комунальним підприємством «Київтеплоенерго» боргів «Київенерго» перед «Нафтогазом» за умови, що «Київенерго» передасть комунальному підприємству джерела для погашення боргу.

Кабмін виділив Києву на погашення заборгованості перед «Нафтогазом» 729 млн грн.

Читайте: Кличко порадив киянам брати з нього приклад і ставити бойлер (відео)