На думку Олександра Данилюка, немає причин для перегляду графіка надання траншів

Міністр фінансів України Олександр Данилюк вважає, що до кінця року наша держава може отримати два транші від Міжнародного валютного фонду. Мовляв, немає причин переглядати затверджений графік, пишуть  Українські новини.

«Безпосередньо місія (МВФ, – ред.) приїжджає наприкінці вересня, й вона фактично дивитиметься, де ми перебуваємо за кожним напрямком. Ми саме зможемо обговорити й бюджет на 2018 рік, адже на той час ми вже його затвердимо на Кабміні. В будь-якому разі програма МВФ – це план, за яким ми рухаємося, й цей план має бути реалістичним та актуальним для того періоду, на який ми його розробляємо», – сказав Данилюк.

Він наголосив, що щодо кількості отримання траншів від МВФ міністерство зберігає старий графік: «Немає причин для його перегляду. Так, це буде складно, але я вважаю, що ми можемо вписатися в старий графік (графік на 2 транші, – ред.)».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у вересні-жовтні цього року до України приїдуть три технічні місії Міжнародного валютного фонду, які займатимуться питаннями пенсійної реформи та державного бюджету на 2018 рік.

Нагадаємо, п’ятий транш МВФ Україні на суму $1,9 млрд. був запланований на червень-липень, проте його надання відтермінували.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ