Міністр інформаційної політики України Юрій Стець

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що його відомство передасть для аналізу Експертній раді і Службі безпеки України перелік сайтів із антиукраїнським контентом, щоби в подальшому мати можливість їх закрити. Про це повідомляє Укрінформ.

«Уже ведеться робота з моніторингу інформаційних сайтів. За два тижні заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін, який відповідає власне за інформаційну безпеку, має подати перелік цих сайтів. Аналіз відповідних сайтів зробить як СБУ, так і експертна рада при МІП, куди входить велика кількість представників громадянського суспільства, медіаюристів, медіаекспертів і журналістів», – підкреслив Стець.

За його словами, завдання Міністерства інформаційної політики – відстежити та проаналізувати онлайн-видання, які працюють на підрив суверенітету України. А після цього «виключно у правовому полі закрити ці ресурси».

Також міністр зауважив, що за два тижні на розгляд СБУ і експертної ради подадуть перелік із приблизно 20 сайтів із антиукраїнським контентом. При цьому міністр підкреслив, що для медіа, які займаються своєю справою професійно, жодних ризиків немає.

«Для медіа, які дійсно займаються своєю роботою – саме журналістикою – жодних ризиків немає, оскільки я ніколи не був цензором і ніколи ним не стану. Що ж стосується інформаційних ресурсів, які працюють в Інтернеті і створені тільки для того, щоб підривати суверенітет України, то вони будуть закриті. Я в цьому переконаний. І час вже давно для цього настав», – підсумував посадовець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ