Аеропорт «Бориспіль» запропонував Ryanair публічну оферту, а компанія – свої умови

Співпраця найбільшого європейського лоукостера Ryanair та Міжнародного аеропорту «Бориспіль» опинилась під питанням. Для того, щоби компанія почала виконувати рейси з Києва, необхідно змінити наказ Мінінфраструктури щодо тарифів. Про це повідомив генеральний директор аеропорту Павло Рябікін, передає LIGA.net.

«Переговори з Ryanair тривають. Але навіть з наданням всіх можливих знижок задовольнити запити авіаперевізника аеропорт поки не в змозі. Для того, щоби задовольнити їхні побажання, необхідно змінити наказ Мінінфраструктури, який регулює базові тарифи», –  зазначив він.

Рябікін повідомив, що в лютому аеропорт зробив публічну оферту всім авіакомпаніям – вона визначила умови роботи щодо надання тарифів.

«Вони прив’язані до обсягу перевезених пасажирів і умов стимулювання відкриття нових маршрутів з аеропорту «Бориспіль». Ми чітко визначили, які знижки надаються, на який обсяг перевезених пасажирів, і які нові рейси потрапляють під систему стимулювання з точки зору знижок», – розповів гендиректор летовища.

За його словами, аеропорт «Бориспіль» запропонував Ryanair публічну оферту, а компанія – свої умови.

«Якщо ми хочемо виконати їхні умови, ми повинні знизити тарифи для всіх перевізників через зміну наказу Мінінфраструктури», – заявив глава аеропорту.

Попри все Рябікін вважає, що «імовірність польотів Ryanair дуже висока. Імовірність, що він полетить саме з аеропорту Бориспіль – реальна».

Нагадаємо, 15 березня один із найбільших європейських лоукостерів компанія Ryanair оголосила про вихід на український ринок авіаперевезень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ