18 серпня з 21-ї години до 2-ї ночі буде перекрито рух транспорту у зв’язку з проведенням репетиції військового параду

На українців чекає сюрприз під час проведення війського параду в центрі Києва на честь 26-ї річниці незалежності України. Про це повідомив помічник міністра оборони Юрій Бірюков на сторінці у Facebook. Щоправда, жодних деталей не уточнив.

«Головний сюрприз все ще в секреті», – написав він.

При цьому Бірюков розповів інші подробиці заходу. За його словами, наступного вівторка, 22 серпня, пройде генеральна репетиція параду. У ній вперше візьмуть участь військові з 10 країн, дев’ять з яких є членами НАТО.

«Офіційно. Парадні розрахунки (взводного розміру): Велика Британія, Грузія, Канада, Литва, Молдова, Польща, США. Знаменної групи: Латвія, Румунія, Естонія. Всього: 231 військовослужбовець», – зазначив помічник міністра оборони.

Нагадаємо, 18 серпня з 21-ї години до 2-ї години ночі буде перекрито рух транспорту у зв’язку з проведенням репетиції військового параду до Дня Незалежності. Зокрема, рух буде повністю обмежено на ділянці від Бессарабської площі до Європейської площі.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, увечері 16 серпня на головній вулиці столиці відбулося перше тренування особового складу, який залучається до військового параду, що відбудеться 24 серпя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ