Щороку військове відомство збільшує витрати, пов’язані з похованням і ритуальними послугами

Міноборони Росії оголосило тендер на закупівлю 49 тис. полотнищ російського триколора для оформлення трун. У цілому, 2017 року відомство планує витратити до 6,3 млрд. рублів на ритуальні послуги. Про це пише Газета.ru.

Як розповіло виданню джерело в одній із силових структур, з ритуальними прапорами і військовими почестями ховають не лише військовослужбовців, але й низку інших категорій громадян, зокрема працівників МВС.

За його словами, з військовими почестями перепоховають також і останки загиблих у Другій світовій.

До слова, вперше Міноборони централізовано закуповувало полотнища державного прапора РФ для накриття трун в грудні 2015 року. Тоді відомству потрібно було 60 тис. ритуальних прапорів. Закупівля була визнана такою, що не відбулася.

2016 року видання «РБК» з посиланням на дані Міноборони повідомляло, що військове відомство щорічно збільшує витрати, пов’язані з похованням і ритуальними послугами. Зокрема, з 2013 по 2015 рік щороку виділяли на ці потреби близько 5 млрд. рублів. У 2016 році сума зросла до 5,9 млрд.

У Міноборони РФ зростання цих витрат пояснювали щорічною індексацією тарифів на ритуальні послуги, а також на встановлення та виготовлення надгробків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ