Нововведення стосується лише тих вступників, які не можуть створити електронний кабінет

Міністерство освіти і науки змінило умови подачі документів для деяких абітурієнтів. Зокрема, вступникам, які з технічних причин не можуть зареєструвати власні електронні кабінети, дозволили подавати документи до вищих навчальних закладів у паперовій формі. По це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

«Так, з 15 липня 2017 року абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету», – наголошують у МОН.

У міністерстві наголосили, що пішли на такі кроки, аби документи встигли подати ті вступники, які вже наразі мають проходити творчі конкурси.

«Адже через запровадження нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних», – пояснили в Міносвіти.

Разом з тим, подати заяви у паперовому вигляді можуть тільки ті абітурієнти, які не можуть створити електронний кабінет.

Варто зазначити, що у перший день вступної кампанії, 12 липня, абітурієнти масово почали подавати документи до вишів через свої електронні кабінети. У першу годину роботи систему навантажили понад 15 тисяч потенційних студентів? вона не витримала і дала збій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ