Затриманий 51-річний чоловік, який входив до складу бандформування «Полтинник», з 2014 року був у розшуку

На Луганщині правоохоронці затримали бойовика самопроголошеної «ЛНР», який мінував мости та автошляхи на підконтрольній українській владі території. Про це інформує прес-служба Національної поліції.

За даними правоохоронців, затриманий ніс службу на блокпостах та зводив фортифікаційні споруди для оборони бойовиків, ще й виконував особливу місію – на території Луганської та Донецької областей мінував автошляхи та мости та й підривав їх.

Затриманий 51-річний чоловік, який входив до складу бандформування «Полтинник», з 2014 року був у розшуку, як такий що брав участь у незаконних збройних формуваннях та незаконно зберігав вогнепальну зброю та боєприпаси.

За версією правоохоронців, чоловік жив у лісі. У нього було виявлено та вилучено стартовий пістолет «Шмайсер» з ознаками переробки, револьвер системи «Наган», 49 набоїв калібру 7,62 мм, 18 набоїв калібру 9 мм та три штик ножі до гвинтівки часів ВВВ.

Бойовика затримали в той момент, коли він вийшов з лісу та прийшов до дому одного з пенсіонерів, аби зарядити свій мобільний телефон. Затриманий зізнався правоохоронцям, що мінував дорогу на м. Соледар, мінував мости у місті Лисичанську в районі вул. Красна та вул. Пролетарська. Замінував та підірвав Томашівський міст, що розташований між містами Лисичанськ та Рубіжне.