23 квітня в районі населеного пункту Пришиб підірвався на міні автомобіль ОБСЄ

Попри вибух автомобіля спецмісії ОБСЄ 23 квітня в ОРЛО моніторингова місія все одно залишиться на тимчасово окупованій частині Донбасу та й надалі виконуватиме свій мандат. Про це повідомив її голова Ертурул Апакан, передає Українська правда.

«Незважаючи на цю трагедію, ми маємо намір виконувати наш мандат та сприяти забезпеченню миру для народу України», – зазначив він.

Апакан закликав притягнути винних до відповідальності: «Я знову звертаюся із закликом до стійкого припинення вогню, виведення зброї, повного розмінування і реальної відданості миру. І я прошу, щоб ті, хто несе відповідальність за розміщення мін, були притягнуті до відповідальності».

За його словами, у складі цієї міжнародної неозброєної спостережної місії – «віддані професіонали, які важко працюють, імплементуючи мандат заради нормалізації ситуації в Україні вони ризикують своїм життям щодня, щоби виконати завдання».

Нагадаємо, зранку 23 квітня на окупованій частині Луганської області на міні підірвалася машина СММ ОБСЄ.  Інцидент стався  в районі населеного пункту Пришиб. Один з членів місії загинув, двох  –доставили до лікарні для подальшого обстеження. Загиблий – медичний працівник із США, поранення отримали громадяни Німеччини та Чехії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ