Донеччанку вразили порожні вулиці рідного міста

Переселенка з нині окупованого Донецька відвідала тиждень тому рідне місто. Після поверення на територію, підконтрольну Києву, Інна Малашенко опублікувала фото побаченого у Facebook-спільноті «Донецкие Киевские». Про це інформує видання Донецкие новости. 

«Це відповідь на коментарі (який класний нині Донецьк). Фото зробила тиждень тому. Особисто. Що б не говорили, це вже не те місто, що було раніше. Це задзеркалля, в яке страшно повертатися. Я не обирала ракурс. Мені самій було моторошно від цієї порожнечі. Тільки крок у бік від бульвару Пушкіна – і все … місто наче вимерло. Це моя думка про місто, якого вже немає. Є Донецьк, але не той, що був 4 роки тому», – зазначила донеччанка.

Переселенці відреагували по-різному на побачене. Серед коментарів: «Так, людей замало, але дуже-дуже чисто!»; «Пустота, тиша … моторошно»; «Перше враження при в’їзді в Донецьк – ніби місто живе не своїм, чужим життям. Перед цим не була 3 роки вдома. Не пошкодувала, що з’їздила додому. Заспокоїлася і більше не тягне »; «Це як сон, коли все начебто так, а ніби не так»; «Це “чистенько” лише підкреслює млявість. Є люди чи ні – це тепер не важливо. Це Задзеркалля!!».