Польські фінустанови почали боротбу за клієнтів з України

У Польщі очікують, що до кінця поточного року заяви на працевлаштування в країні подадуть близько 2 мільйонів громадян України. Всі вони – потенційні клієнти банків. Саме тому польські фінустанови почали запроваджувати нововведення, розраховані передусім на наших співвітчизників. Про це повідомляє Інтернет-портал forsal.pl.

Зокрема, з другого кварталу 2018 року мобільний додаток одного з найбільших банків Польщі PKO Bank Polski стане україномовним. Також буде доступна версія російською мовою.

«Роботи над російською та українською версіями тривають уже понад три місяці –викликом є вдосконалення аплікації при використанні нових шрифтів і збільшення розміру програми», – розповів заступник директора центру мобільного та Інтернет-банкінґу в PKO Bank Polski Міхал Мацєржинські.

Фінустанова планує впродовж наступного року залучити черговий мільйон користувачів мобільного банкінґу IKO, а серед них – тисячі нових клієнтів з України.

Скасування візового режиму з країнами Європейського Союзу для українців не спричинило відтоку таких робітників з польського ринку праці. Згідно з підрахунками деяких експертів, до кінця року кількість поданих заяв про намір працевлаштувати українців складе близько двох мільйонів, а вже наступного року кількість працівників з України може сягнути трьох мільйонів.

У боротьбу за клієнтів активно включилися Getin Noble Bank i Credit Agricole –фінустанови запровадили деякі полегшення для українців. Що ж стосується PKO Bank Polski, то першу транзакцію завдяки мобільній аплікації IKO було проведено приблизно 5 років тому. А на кінець листопада вже нараховувалося близько 2 мільйонів користувачів цієї програми.