Суддю Дніпровського районного суду Києва арештували в Молдові на 15 діб через незаконний перетин кордону

Молдова обіцяє якнайшвидше розглянути подання українських антикорупційних органів щодо екстрадиції судді-хабарника Миколи Чауса. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, передає УНН.

У САП зазначили, що документи щодо екстрадиції Чауса вже відвезли до Молдови. Однак, наголосили у відомстві, у різних країнах питання щодо видачі громадян може розглядатися від десяти днів і до десятки років.

Як відомо, суддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса арештували у Молдові на 15 діб через незаконний перетин кордону.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький не виключив, що підозрюваний у хабарництві суддя Дніпровського райсуду Микола Чаус може просити політичного притулку у Молдові.

Нагадаємо, суддю Миколу Чауса 9 серпня піймали на хабарі. При цьому правоохоронці виявили банку з грошима. 11 серпня йому повідомили про підозру. Одразу заарештувати суддю не вдалося через суддівський імунітет.

Лише 6 вересня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт судді-хабарника. Однак того ж дня стало відомо, що той утік.

З 16 серпня 2016 року суддю Чауса оголосили у національний, а з 11 листопада – у міжнародний розшук.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ