Також з країни вислали членів делегації Південної Осетії

Прикордонна поліція Молдови заборонила в’їзд на територію країни членам делегації з Росії та Південної Осетії, які прямували до Придністров’я. Про це повідомляє NewsMaker з посиланням на МЗС самопроголошеної республіки.

Зокрема, депортували президента колегії військових експертів Росії, почесного голову Загальноросійського союзу кадетських об’єднань «Відкрита Співдружність суворовців, нахімовців і кадетів Росії» Алєксандра Владімірова.

Також з країни вислали членів делегації Південної Осетії на чолі з керівником адміністрації глави Південної Осетії Ігорєм Козаєвим та помічником виконавчого директора правління фонду «Русскій мір» Всєволодом Желєзновим.

Нагадаємо, парламент Молдови постановив, що перебування на території країни російських військ є загрозою для суверенітету, цілісності та незалежності країни та ухвалив декларацію з вимогою вивести їх  з території невизнаного Придністров’я.

У травні 2017 року Конституційний суд Молдови визнав неконституційним перебування російських військових на території Придністров’я.

Як відомо, невизнана «ПМР» проголосила незалежність 25 серпня 1991 року, після чого між сепаратистами та молдовськими військами почався короткочасний збройний конфлікт, що завершився фактичною перемогою сепаратистів, підтримуваних російською армією.

1 КОМЕНТАР

  1. А треба було заарештувати.
    Й до тюрми.
    А як наші їх пропустили???
    На заручників можна поміняти.

Comments are closed.