Через падіння близько 300 дерев в країні пошкоджені десятки автомобілів

Потужний снігопад 20 квітня накрив не лише частину України, але й сусідню Молдову. Через негоду в 17 районах країни знеструмлено 235 населених пунктів, повідомляє Дзеркало тижня.

Через падіння близько 300 дерев в країні пошкоджені десятки автомобілів. Для усунення наслідків негоди працюють понад 30 екіпажів рятувальників, а десятки бригад працівників електромереж в екстреному режимі відновлюють подачу електроенергії в знеструмлені господарства.

Зараз оцінюють збитки, завдані снігопадом сільському господарству. На 21 квітня скликали екстрене засідання уряду Молдови.

Тим часом в Україні досі знеструмлено 318 населених пунктів, що залишилися без електропостачання внаслідок снігопаду та сильного вітру 18-20 квітня. Електропостачання немає в населених пунктах, розташованих на території 6 областей: Одеської (245 населених пунктів), Миколаївської (14), Харківської (23), Дніпропетровської (32), Херсонської (3), Запорізької (1).

З вечора 20 квітня через снігопад заборонено рух вантажівок трасою «Київ-Одеса».

Як відомо, сніговий циклон, пройшовши всю Україну по діагоналі через Харків і Дніпро, досяг Одеси. Північ Одеської області засипана снігом. Найбільше постраждали Подольськ та інші райцентри, розташовані на Подільській височині – Кодима, Окни, Балта.
Як повідомляв Інформаційний Акцент, 20 квітня внаслідок сильної заметілі в північно-східній частині Словаччини 24 людини постраждали в автомобільній аварії за участі 40 автівок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ