Всеволод Чаплін вважає, що Росія повинна «врятувати» українців

Священик Російської православної церкви Всеволод Чаплін вважає, що Росія повинна «врятувати» українців, і при цьому не боятися Заходу. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передає Мережа новин.

У публікації московський піп наводить слова радника Путіна Сєрґєя Глазьєва, який назвав стратегічною помилкою відмову від звільнення всієї історичної «Новоросії». Мова йде про захоплення українських територій в 2014 році.

«Ми повинні були звільнити весь Південний Схід. Чому не звільнили? Я думаю, це результат західної провокації. Західні лідери дали зрозуміти нашому керівництву, що вони визнають Крим російським. Але якщо «русская вєсна» продовжуватися, й інші регіони будуть приєднуватися до Росії, буде світова війна. Це був блеф», – заявив Глазьєв.

На думку Чапліна, війна заради миру – це хороша тактика і він не розуміє, чому є люди, які проти неї. Зокрема, ті, які бояться дій Заходу. Він також нагадав про рішення імператора Ніколая II вступити в Першу світову війну.

«Досі бояться конфлікту із Заходом? Він може блефувати скільки завгодно – але навіть якщо зважитися на велику війну, ми отримуємо вічне життя, а вони – пекло. Що втрачати? Треба, нарешті, згадати краще діяння імператора Ніколая Алєксандровича – вступ у Першу світову війну. Воно показує: честь і захист ближніх – набагато важливіші за земне життя. Зворотна логіка безглузда й страшна. Сьогодні цю логіку потрібно зовсім відкинути», – заявив священик.