Олександр Овчаренко відреагував на банери, на яких зображені разом ветерани Червоної армії та воїни УПА

Священик Російської православної церкви із Запоріжжя Олександр Овчаренко в День пам’яті і примирення 8 травня зробив скандальну заяву, закликавши воїнів ОУН-УПА «покаятися за звірства». Про це Обозреватель.

Зазначається, що Овчаренко відреагував на банери, на яких зображені разом ветерани Червоної армії та воїни УПА. Московського церковника розлютило те, що учасники війни проти нацизму потиснули на фото руки.

«Я, як священик, прийму сповідь кожного. За 20 років я багато чув і багатьом свідком був… Зрозумів. Я приймав сповідь жінки, яка, щоб дати освіту своїй дитині, продавалася. Я приймав сповідь жінки, старої жінки.., яка щоб нагодувати своїх дітей, вбила молодшого і зварила суп», – написав він у Facebook.

«Вони всі каялися. Це було справжнє. Тут важливе покаяння, а не примирення. Спочатку покаяння, а потім примирення. Я готовий прийняти сповідь бойовиків УПА не в націоналізмі навіть, це їхня особиста трагедія, а в їхніх звірствах. А там і про примирення поговоримо», – заявив Овчаренко.

До нього приєдналася й опальна українська адвокат і блоґер Тетяна Монтян.

«Ці нацистські п*дори не розкаюються – вони пишаються. Х** їм, а не примирення», – висловилася вона, використовуючи нецензурну лайку.