Представник РФ в контактній групі в Мінську Боріс Гризлов назвав чотири пріоритети

У Кремлі озвучили чотири пріоритети на переговорах контактної групи з урегулювання ситуації на Донбасі. Про це інформує РИА Новости з посиланням на слова повноважного представника РФ в контактній групі в Мінську Боріса Гризлова.

За його словами, ці завдання є однаково пріоритетними. І саме на них російська делегація зосередить свої зусилля.

«По-перше, забезпечення результативності роботи політичної підгрупи. По-друге, забезпечення режиму припинення вогню і безпеки на лінії розмежування і біля неї. По-третє, якнайшвидше транспортно-економічне деблокування Донбасу», – сказав Гризлов.

«І четверте завдання – продовження звільнення утримуваних сторонами конфлікту людей», – додав він.

Нагадаємо, 27 грудня відбувся обмін полоненими між Україною та терористами ОРДЛО у форматі 73 на 233.  Спочатку планувалося проведення обміну в форматі «74 на 306», але 43 бойовика, які відбули покарання в українських тюрмах, проігнорували можливість відправки на окуповану територію. Ще 26 осіб відмовилися брати участь в обміні. Крім того, за словами бойовиків «ДНР», один український заручник вважав за краще залишитися в ОРДО.

Раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська повідомила, що 18 січня українська сторона і представники бойовиків ОРДЛО планують обмінятися новими списками на обмін. Потім розпочнуться переговори щодо наступного етапу.

Читайте: Парламент ухвалив закон про реінтеграцію Донбасу