Експерт переконаний, що попри гучні провали Кремль хоче посилити інформаційну війну у світі

Росія навіть попри розслідування США щодо втручання Кремля у вибори президента не лише продовжить гібридну інформаційну війну, а навіть посилить її за тією ж тактикою: «настамнет». Такий прогноз зробив політичний експерт Сергій Постоловський у коментарі 24.

На підтвердження своєї думки експерт зауважив, що Путін ніколи не визнає помилок і не зробить крок назад, адже він переконаний у правильності своєї політики.

Також Постоловський нагадав, що є версії, що кризу в Катарі і в Персидській затоці могли спровокувати російські хакери. І Росії ця ще одна криза на Близькому Сході вигідна.

«Путіну дуже вигідна ситуація на Близькому Сході. Цим він може схилити Дональда Трампа до переговорів і знову торгувати Україною. Може посилити відносини з Катаром. У Персидській затоці досить складна ситуація і є загроза війни», – підкреслив фахівець.

За його словами, у цій ситуації Путін переконаний у своїй правоті. Зокрема, нещодавно американській журналістці на питання щодо втручання Росії у вибори США він цинічно відповів: назвіть прізвища, явки і паролі. А на зауваження, що є ІР-адреси, зазначив, що хакери можуть зробити так, що винною в атаках буде ваша трирічна дитина.

«Тобто де-факто всі знають, що цю гібриду інформаційну війну у світі веде Путін, але де-юре ніхто не може його прямо звинуватити», – підсумував політолог.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ