В Адміністрацію президента можна буде приходити в шортах

Кандидат у депутати від партії «Слуга народу» Давид Арахамія повідомив, що ініціював зміни у правилах дрес-коду для відвідувачів Адміністрації президента. Про це повідомляє Радіо Свобода.

За словами Арахамії, в АП уже можна приходити в шортах.

Крім того, відповідні зміни внесли у документ, який вимагав спеціального дозволу для відвідування будівлі адміністрації з ноутбуком.

«В Адміністрацію президента не можна без спеціального дозволу пройти з комп’ютером. Але туди багато журналістів ходить, експертів. І в них є комп’ютери. Чому iPhone можна, iPad як планшет можна (це є фактично комп’ютер), а комп’ютер уже не можна? От що за дурня? Просто ніхто не «парився». Я знайшов документ, який це регламентує. Ми пішли і підписали документ, що зараз можна і з ноутбуком. Тобто це такі вже дві маленькі реформи», – зазначив Арахамія.

Відповідальна за департамент інформаційної політики Ірина Побєдоносцева підтвердила, що документ, який регламентує зовнішній вигляд співробітників і відвідувачів будівлі АП, змінять. За її словами, поки «на офіційному рівні це у робочому процесі».

Читайте: Біля Адміністрації Президента зробили вільний прохід (фото)