Коломойський переконує, що його не запрошували до АП

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що не може розпоряджатися своїми коштами у повному обсязі через рішення лондонського суду щодо обмеження витрат на повсякденне життя в розмірі 20 тисяч фунтів стерлінґів на тиждень. Про це ТСН.

Так Коломойський прокоментував пропозицію президента України Володимира Зеленського профінансувати який-небудь проект із відновлення інфраструктури Донбасу.

За його словами, коли Зеленський заявив про свою пропозицію, він іще не знав про це: «На залишок від 20 тис. фунтів на тиждень можу пофарбувати кіоск або два».

Крім того, бізнесмен запевнив, що його не запрошували до Адміністрації президента і сам він теж не шукав зустрічі з главою держави. Тому він закликав уточнити у Зеленського, що саме він мав на увазі.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року Високий суд Англії видав наказ про арешт активів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать на суму понад 2,5 мільярда доларів. Згідно з рішенням суду, Коломойський має право витрачати на тиждень не більше 20 тисяч фунтів стерлінґів.

Читайте: Коломойський закликав Зеленського оголосити дефолт в Україні