Мнучін інвестував кошти щонайменше в два девелоперських проекти Трампа

13 лютого склав присягу новий очільник американського міністерства фінансів Стівен Мнучін. Глава Білого дому Дональд Трамп назвав його фінансової легендою та запевнив, що з ним у країни не буде проблем.

«Американцям потрібно усвідомити, що з приходом Стівена фінансова система нашої країни дійсно опинилася в надійних руках», – сказав американський лідер.

«З ним у нас не буде жодних проблем, повірте мені. Стівен – фінансова легенда з неймовірним послужним списком», – зізнався Трамп, додавши, що за всі роки, що він знає Мнучіна, той «перетворював на золото все, до чого торкався».

Мнучін, в свою чергу, подякував президенту за теплі слова, зізнавшись, що «поділяє економічні погляди і цілі (Трампа)», а також висловив готовність дотримуватися курсу, за якого «ростиме економіка, а американці отримають кращі економічні можливості».

Як відомо, Мнучін народився в заможній єврейській родині, закінчив Єльський університет, 17 років пропрацював в Goldman Sachs, доріс до віце-президента.

Хедж-фонд Мнучіна «Dune Capital Management» інвестував кошти щонайменше в два проекти Дональда Трампа – у готелі «Trump International Hotel and Tower» в Гонолулу та Чикаго.

Мнучіна піддавали критиці за використання офшорних компаній для реалізації інвестиційних цілей в якості керівника хеджевого фонду.

Також Мнучін заснував кінокомпанію «RatPac-Dune Entertainment», що фінансувала створення декількох відомих кінострічок, зокрема, франшизу «Люди Ікс» («X-Men») та «Аватар» («Avatar»). 2017 року одним із проектів компанії стане «Леґо Фільм: Ніндзяґо»(«The Lego Ninjago Movie»), реліз якого намічений на вересень.

У Голлівуді Мнучін продюсував фільми «Снайпер» («American Sniper») і «Божевільний Макс: Дорога люті» («Mad Max: Fury Road»).

До приєднання до Трампа 2016-го Мнучін брав участь у політичному житті, обмежуючись лише переказом коштів на кампанії. У період з 1995 по 2014 він пожертвував понад 120 тисяч доларів політичним організаціям, політикам і політичним партіям.

Підтримуючи окремих політиків, Стівен допоміг 11 республіканцям і 36 демократам. Він перераховував гроші Елу Ґору, Гілларі Клінтон, Джону Керрі, Бараку Обамі, Мітту Ромні та іншим.

Статки 54-річного бізнесмена Forbes оцінює в 300 млн доларів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ