«Археологічний відгомін «Анжелюс» Мілле»
Картину «Археологічний відгомін «Анжелюс» Мілле» оживили у віртуальній реальності

Відвідувачі музею Сальвадора Далі в місті Сент-Пітерсберг у США можуть зануритися у сни великого митця, повідомляється на сайті музею.

Одне з ранніх полотен Далі під назвою «Археологічний відгомін «Анжелюс» Мілле» (1935) оживили у віртуальній реальності спеціально до відкриття виставки «Дісней і Далі: архітектори уяви» 23 січня.

3D-проект отримав назву «Сни Далі», переглянути його можуть безкоштовно усі відвідувачі виставки.

У «Снах далі» відвідувачі зможуть роздивитися елементи картини. Віртуальна реальність також доповнена мотивами, які зустрічаються в низці інших полотен митця.

Довідка: «Археологічний відгомін «Анжелюс» Мілле» – картина Сальвадора Далі, написана у 1935 році. Знаходиться в колекції Музею Сальвадора Далі в Сент-Пітерсберзі, штат Флорида, США.

Сальвадор Далі про створення цієї картини казав наступне: «Це була миттєва імпровізація, до якої я віддався, прогулюючись мисом Креус. Я став робити ескіз того, як би вписалися персонажі «Анжелюс» Мілле у дві найвищі скелі. Їх розташування в просторі не змінювалося в порівнянні з картиною, навіть сітка тріщин-кракелюр зберігалася. А те, що багато деталей цих фігур виявилися зруйнованими ерозією, якраз і дозволило віднести їх походження до часів досить віддалених».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ