Мер Києва готується взяти участь у шоу талантів, яке відбудеться під час Всесвітнього Конгресу боксерської ради

Столичний голова Віталій Кличко зіграв на гітарі та оприлюднив у соцмережі Facebook відео свого міні-концерту. 

В описі до відео зазначається, що мер Кличко готується взяти участь у шоу талантів, яке відбудеться під час Всесвітнього Конгресу боксерської ради.

«Вже першого жовтня відбудеться урочисте відкриття 56-го конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC), який в Україні відбудеться вперше. Під час конгресу заплановані не тільки робочі заходи. А й зустрічі з шанувальниками боксу, візит в дитячий будинок, автограф-сесія зірок, благодійний аукціон. Також ми готуємося до шоу талантів. Мені, наприклад, випало з президентом WBC Маурісіо Сулейманом виконати один із світових хітів. Готуюся! Сьогодні зранку, перед засіданням Київради, була моя друга репетиція», – йдеться у повідомленні.

На відео видно, як мер Києва странно грає на гітарі, однак не одразу можна зрозуміти, яку саме композицію він намагається виконати.

Судячи з тексту, йдеться про хіт британського гурту The Beatlеs «Let it be».

Друзі! Київ готується приймати велику спортивну подію. Вже першого жовтня відбудеться урочисте відкриття 56-го конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC), який в Україні відбудеться вперше. Під час конгресу заплановані не тільки робочі заходи. А й зустрічі з шанувальниками боксу, візит в дитячий будинок, автограф-сесія зірок, благодійний аукціон. Також ми готуємося до шоу талантів-:))). Мені, наприклад, випало з президентом WBC Маурісіо Сулейманом виконати один із світових хітів. Готуюся! Сьогодні зранку, перед засіданням Київради, була моя друга репетиція-:)))

Gepostet von Віталій Кличко am Donnerstag, 27. September 2018

Кияни не оцінили потяг мера Києва до творчості – писали про наболіле: відсутність гарячої води та постійні потопи у столиці після дощів.

Довідка: Всесвітній конгрес боксерської ради WBC пройде в Україні вперше. Це вже 56-й захід, присвячений боксу. В рамках конгресу в Київ приїдуть понад 600 учасників зі 100 країн світу.