МВФ знову відклав розгляд українського питання

Порядок денний засідань Ради директорів фонду ухвалений до 7 квітня

До 7 квітня 2017 року основний кредитор України не розглядатиме питання про виділення Україні чергового траншу в рамках так званої програми розширеного фінансування. Принаймні про це свідчить розклад засідань Ради директорів Міжнародного валютного фонду. Про це інформує 5 канал з посиланням на сайт МВФ.

Як відомо, раніше МВФ підтвердив внесення у порядок денний на 20 березня питання щодо надання чергового траншу Україні. Згодом воно зникло з порядку денного Ради директорів МВФ.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пояснив таке рішення необхідністю уточнення між Україною та МВФ показників економічного зростання у зв’язку з блокадою на Донбасі.

У свою чергу, в Національному банку України вважають, що для макроекономічної та фінансової стабільності принциповою є не дата отримання траншу, а сам факт співпраці з МВФ. За словами заступника голови НБУ Олега Чурія, перенесення засідання Ради директорів МВФ не вплине на курс гривні.

Директор прес-офісу МВФ Джеррі Райс заявив, що Міжнародний валютний фонд дискутує з приводу останніх подій в Україні й згодом оголосить конкретну дату, на яку перенесли засідання Ради директорів щодо завершення третього перегляду виконання нашою державою програми розширеного фінансування та ухвалення рішення про надання наступного траншу. 

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ