Микола Колесник, куратор колишнього батальйону "Кривбас", політик, м. Кривий Ріг
Микола Колесник, куратор колишнього батальйону “Кривбас”, політик, м. Кривий Ріг

Новорічна Німеччина. Запрошені Анґелою Меркель «засмаглі хлопці», які пливли на плотах, довго пробиралися у цивілізацію лісами й полями — зігріті увагою, нагодовані, одягнені та взуті, навіть з кишеньковими грошима від приймаючої сторони — вирішили відзначити Новий рік по-своєму.

Більше тисячі мавп (мусульмани так не поводяться) на порозі Кельнського собору грабували й ґвалтували жінок і дівчат. Нуль уваги на поліцію. Нуль уваги на все.

Толерантність мовчки дивилася збоку. «Аби лиш не до мене під спідницю лізли», — думала вона.

Переконаний, що відповіді довго чекати не доведеться. Пацани з «Майн Кампф» під подушкою мобілізуються швидше за силовиків. Їхні ряди поповнять чоловіки, батьки, брати ображених фрау і фройлян.

Якось подумав про спроби амністії для «тієї» сторони. «Тієї» у нас. Поки фігурує лише «ґранд сепарня». З нею в побуті, просто на вулицях ніхто особливо не зіштовхується.

Я не про придурків у трусах кольору триколор. Я про тих, хто катував і вбивав наших полонених. Хто проводив паради. А ще — про тих, хто з іконами Московського патріархату блокував наших військових. Про тих, що били худими авоськами вісімнадцятирічних хлопців після Іловайська та Дебальцевого. Доносили в МГБ на людей, які просто — українці. Хто за рознарядкою, наче на ринку рабів, забирав робсилу собі на городи та будівництва. Хто просто тварюка, найнебезпечніша тварюка.

Тварюка з українським паспортом може переміщатися «туди-сюди». І вона небезпечніша за того, хто «заблукав» зі зброєю. Вона мімікрувала, мутувала.

Як це фільтрувати, як від цього захиститися?

У кожного рецепт свій. Але, хочемо ми цього чи ні, рецептурою ділитися доведеться. І за звільнення з УКРГУЛАГу патріотів теж доведеться боротися по-справжньому.

А то буде, як на порозі Кельнського собору.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ