Кучма розповів, від чого залежить урегулювання конфлікту на Сході України
Кучма розповів, від чого залежить урегулювання конфлікту на Сході України

Представник України у Тристоронній контактній групі, другий Президент України Леонід Кучма заявив, що вирішення ситуації на Донбасі залежить «від Бога та від Путіна» – передає 24.

Цю заяву він зробив під час першого Балтійсько-Чорноморського форуму «Через діалог до довіри».

«Мені часто ставлять питання: від кого залежить вирішення нашої проблеми? Глобальної, до речі кажучи. Я завжди відповідаю – від Господа Бога і від Путіна. Господа Бога, на жаль, у нас немає можливості попросити, а до Путіна українській стороні теж, напевно, немає можливості знайти взаємоприйнятне рішення. Тому прошу вибачення, що я вам нічого не пообіцяв», – зазначив український репрезентант.

«У Мінську ми розглядаємо, вирішуємо численні соціальні проблеми, економічні, гуманітарні. Там живуть все-таки наші люди. І просто кинути їх, сказати «цей формат нічого не дає» – тут багато розуму не треба», – стверджує Кучма.

Використовуймо найменшу можливість просуватися до миру. А будь-яка війна завжди закінчується миром. Нам би хотілося з вами швидше. І не дай Боже нам із вами залишити заморожений конфлікт там», – наголосив представник України на переговорах.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ