США заявили про готовність фінансувати миротворчий контингент на Сході України

Для того, щоби на Донбасі з’явився миротворчий контингент ООН, навіть після ухвалення відповідного рішення, необхідно 6-8 місяців. Про це заявила віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає Голос Америки.

На її думку, активізація РФ у питанні розміщення миротворчого контингенту на Сході України, обумовлена політичною ситуацією всередині Росії, що пов’язана із виборами президента у 2018 році.

Також Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила, що попри власні плани зі скорочення внесків в ООН, у США заявили про готовність фінансувати миротворчий контингент на Сході України. Таким чином, Штати готові зробити для Донбасу виключення.

«Думаю, що ми отримали чітке запевнення з боку США стосовно того, що Сполучені Штати готові зробити виключення зі свого правила, яке вони недавно запровадили щодо відмови від підтримки будь-яких миротворчих місій з боку ООН та їхньої оплати», – зазначила віце-прем’єр.

Нагадаємо, 9 вересня стало відомо, що українська делегація в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку уже передала на розгляд партнерам із Ради безпеки ООН свій проект резолюції про розміщення миротворців на Донбасі.

Читайте: Кремль сигналізує про готовність до компромісу щодо миротворців ООН на Донбасі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ