Український музикант, лідер гурту «ВВ», громадський діяч Олег Скрипка

Якщо окуповані території Донбасу повернеться під контроль України, в нього почнуть вкладати чимало інвестицій, тому навіть Київ буде йому заздрити. Таку думку висловив український музикант, лідер гурту «ВВ», громадський діяч Олег Скрипка в інтерв’ю Liga.net.

За прогнозом Скрипки, коли Донбас повернеться – Україна отримає території, які треба буде відновлювати «з чистого аркуша». І спершу інвестиції будуть вкладати у Донбас.

«Пам’ятаю, коли впала Берлінська стіна, як відбудовувалася східна Німеччина – це була суцільна забудова. Подібний процес буде, можливо, відбуватися і в Донбасі, як тільки звільниться територія. Якщо це станеться – то Донбас буде відновлений, і ми ще будемо в Києві заздрити його динаміці розвитку і прогресу», – висловив думку музикант.

На його переконання, інвестори вкладатимуть гроші у відновлення Донбасу, оскільки коли країна починає підніматися і перебуває у перехідному періоді, тоді у такій країні можна швидко заробляти гроші.

«Із Кримом або без Криму, але Україна буде існувати і процвітати. А ось Криму буде складніше. Кримчанам доведеться зробити свій вибір і усвідомити помилки. А зробити це непросто, а часом і неможливо», – підсумував лідер «ВВ».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ