Політичний експерт Сергій Таран

Глава правління Центру соціологічних і політичних досліджень «Соціовимір» Сергій Таран в ефірі 5 каналу пояснив, наскільки імовірними є шанси на перемогу в України в Міжнародному суді проти РФ.

Нагадаємо, 16 січня 2017 року Петро Порошенко доручив МЗС України передати позов до Міжнародного суду ООН в Гаазі щодо порушення Росією Конвенції ООН щодо протидії фінансування тероризму та Конвенції щодо ліквідації усіх форм расової дискримінації.

Із 6 по 9 березня у Міжнародному суді ООН у Гаазі тривали слухання у справі «Україна проти Росії». Рішення про запровадження тимчасових заходів щодо Росії Міжнародний суд ООН ухвалить до кінця квітня.

Як запевнив Сергій Таран, Україна виграла в інформаційному середовищі від початку процесу проти Росії.

«Коли зайвий раз у міжнародному дискурсі буде присутня тема Росії як агресора, і України як жертви, яка тримає оборону, чим більше буде такої інформації, тим краще для нас. Тому не повинно бути ілюзій, що дуже швидко буде вирок… Нам важливо зараз у міжнародних відносинах показати, хто є агресор. Тому ця справа уже працює», – підкреслив політолог.

«В інформаційних війнах виграє навіть не той, хто правий, а той, хто нав’язує свій дискурс, свою тему. І для України дуже важливо показати світу тему агресії Росії… Ми точно виграли ці перші дні».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ