У МЗС Польщі заявили, що фотографій міністра з Ярославською взагалі не мало би бути

Міністерство закордонних справ Польщі вибачилося через фото міністра Яцека Чапутовича з Анжелікою Ярославською, учасницею організованого Кремлем в окупованій Ялті економічного форуму. Про це повідомляє Європейська правда.

Фото було зроблене під час банкету у Любляні в рамках саміту Тримор’я. Це був закритий захід, і гостей на нього запрошувала словенська сторона. Під час банкету до Чапутовича підійшла Ярославська, і вони разом позували для фотографій.

В її оточенні заявили про розмову з міністром, в якій Чапутович нібито подякував Ярославській за боротьбу за мир в Україні і внесок у розвиток Тримор’я. Натомість жінка представляє погляди, які відрізняються від офіційної позиції МЗС Польщі. Минулого року Анжеліка Ярославська на Ялтинському економічному форумі у Криму стверджувала, що представляє Польщу. Водночас польське МЗС голосно це заперечувало.

Пізніше дипломатичне відомство визнало, що фотографій міністра з цією жінкою взагалі не мало би бути.

«Це невдале фото. Якщо воно когось образило, то хотіла б за нього перепросити», – заявила речниця Чапутовича Ева Сувара.

За її словами, помилкою було те, що ніхто не перевірив список гостей банкету, щоб знати, на кого звернути увагу. Крім того, поряд з міністром не було нікого, хто вказав би йому на певні факти щодо окремих осіб.

Читайте: Не повторюйте совєцькі наклепи! Тягнибок звернувся до послів Ізраїлю та Польщі (відео)